صفحه اصلی » اخبار » قرارداد همکاری با زیر مجموعه هلدینگ جهاد نصر کرمان

قرارداد همکاری با زیر مجموعه هلدینگ جهاد نصر کرمان


قرارداد همکاری و مشارکت انحصاری در تولید روغن های تخصصی مورد استفاده در ماشین آلات راهسازی و معدنی با برند فوترول به مدت 5 سال فی ما بین شرکت های پیشگام سامان فرس و پارمیس نگین اوستا وابسته به هلدینگ جهاد نصر کرمان در تاریخ 10 تیرماه 1399 روز ملی صنعت و معدن به امضا رسید. و بر این اساس سبد محصولی کاملی از روغن موتور، روانکارهای صنعتی و گریس توسط شرکت پتروفرس فرموله، تولید و با برند فوترول به معادن استان کرمان عرضه می گردد. در این نوع فرمولاسیون، توجه ویژه ای به نوع و سال ساخت ماشین آلات، نوع آب و هوای استان کرمان و ویژگی های خاص موردنیاز روغن شده است و سطح کیفی بسیار بالاتری نسبت به روغن های مشابه دارد.

اخبار مرتبط

قرارداد همکاری با زیر مجموعه هلدینگ جهاد نصر کرمان

قرارداد همکاری و مشارکت انحصاری در تولید روغن های تخصصی مورد استفاده در ماشین آلات راهسازی و معدنی با برند فوترول به مدت 5 سال فی ما بین شرکت های پیشگام سامان فرس و پارمیس نگین اوستا وابسته به هلدینگ جهاد نصر کرمان در تاریخ 10 تیرماه 1399 روز ملی صنعت و معدن به امضا رسید. و بر این اساس سبد محصولی کاملی از روغن موتور، روانکارهای صنعتی و گریس توسط شرکت پتروفرس فرموله، تولید و با برند فوترول به معادن استان کرمان عرضه می گردد. در این نوع فرمولاسیون، توجه ویژه ای به نوع و سال ساخت ماشین آلات، نوع آب و هوای استان کرمان و ویژگی های خاص موردنیاز روغن شده است و سطح کیفی بسیار بالاتری نسبت به روغن های مشابه دارد.محصولات برند پتروفرس با طی نمودن موفقیت آمیز مسیر طولانی و سختگیرانه ارزیابی آزمایشگاهی و میدانی در انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی شامل دامپ تراک های 135 تنی و 50 تنی، بولدوزر، تراکتور، بیل های مکانیکی، لودر و ... کیفیت خود را در بین مصرف کنندگان به اثبات رسانده و اکنون بر جایگاه بسیار ویژه ای در بازار روانکارهای تخصصی حوزه معدن ایستاده است.

ادامه مطلب

آموزه هائی در خصوص روغن موتور

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی ، همه گیر شدن استفاده از اینترنت و به موازات آن ، ورود حجم گسترده اطلاعات به زندگی انسان ها ، تحقیق و جستجو در خصوص نیازهای روزمره به کاری آسان تبدیل شده است.

ادامه مطلب

کشف ۲۳۰ قوطی روغن موتور تقلبی از یک تعویض روغنی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ تقی افرند به تشریح این خبر پرداخت و اظهار کرد: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن غرب تهران در خصوص توزیع روغن موتور تقلبی در یک واحد تعویض روغنی، تیمی از کارشناسان این یگان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ادامه مطلب

تکمیل سبد محصولی پتروفرس

سبد محصولی شرکت پتروفرس ، تا آخر ماه دسامبر2020 (اوایل بهمن ماه سال جاری) با اضافه شدن روغن های بنزینی تمام سنتتیک ، تکمیل تر خواهد شد.

ادامه مطلب

ارتبــاط با ما

  • آدرس : تهران ، خیابان فرمانیه ، آبکوه هفتم ، پلاک ۴ ، طبقه اول ، واحد ۳ ، پیشگام سامان فرس
  • تلفن تماس : ۲۲۸۳۰۶۰۲-۰۲۱ | ۲۲۸۰۲۷۱۷-۰۲۱
  • پست الکترونیکی : info@petroforce.ir