صفحه اصلی » اخبار و مقالات

بهينه سازى فرايند جذب فنانترن برروى نانوتيوب كربنى چندديواره

مقدمه: هيدروكربنهاى چندحلقهاى آروماتيك (PAHs) متعلق به گروهى از آلايندههاى آلى پايدار هستند كه در محيط زيست نتيجه ى احتراق ناقص مواد آلى، فوران آتش فشانها و آتش سوزى جنگلها و مزارع كشاورزى مىباشند، اما عمده منبع توليد اين آلودگی ها عامل انسانى است. اين تركيبات امروزه جزء نگرانىهاى اصلى در موضوع آلايندهها بوده و مىتوانند به راحتى وارد سيستمهاى خشكى و آبى شوند. جذب مولكولهاى هيدروكربنهاى آروماتيك و پلى آروماتيك بر روى سطوح نانوتيوبهاى كربنى (CNTs) در طى سالهاى اخير افزايش يافته است.

ادامه مطلب

آموزه هائی در خصوص روغن موتور

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی ، همه گیر شدن استفاده از اینترنت و به موازات آن ، ورود حجم گسترده اطلاعات به زندگی انسان ها ، تحقیق و جستجو در خصوص نیازهای روزمره به کاری آسان تبدیل شده است.

ادامه مطلب

کشف ۲۳۰ قوطی روغن موتور تقلبی از یک تعویض روغنی

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ تقی افرند به تشریح این خبر پرداخت و اظهار کرد: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن غرب تهران در خصوص توزیع روغن موتور تقلبی در یک واحد تعویض روغنی، تیمی از کارشناسان این یگان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ادامه مطلب

تکمیل سبد محصولی پتروفرس

سبد محصولی شرکت پتروفرس ، تا آخر ماه دسامبر۲۰۲۰ (اوایل بهمن ماه سال جاری) با اضافه شدن روغن های بنزینی تمام سنتتیک ، تکمیل تر خواهد شد.

ادامه مطلب

ارتبــاط با ما

  • آدرس : تهران ، خیابان فرمانیه ، آبکوه هفتم ، پلاک ۴ ، طبقه اول ، واحد ۳ ، پیشگام سامان فرس
  • تلفن تماس : ۲۲۸۳۰۶۰۲-۰۲۱ | ۲۲۸۰۲۷۱۷-۰۲۱
  • پست الکترونیکی : info@petroforce.ir